Relacja z pokazów aikido w Łącku

W dniu 28.08.2021 roku w ramach akcji "Lato z Aikido" grupa najbardziej zaawansowanej technicznie młodzieży (posiadającej stopnie techniczne w aikido 1 dan, 1 kyu i 3 kyu) ze swoim nauczycielem sensei Markiem Jezierskim ( 5 dan) zawitała w Łącku. W tej przepięknej wsi pełnej zabytków odbyli trening aikido oraz zaprezentowali swoje umiejętność mieszkańcom.
Po treningu byli gośćmi w ośrodku P. Szymańskich. Ośrodek powstał w byłej karczmie z lat 1860. Ośrodek zachowuje wspomnienia o przodkach tej krainy. Wyprawa pomimo zapowiedzi deszczowej pogody była pełna słońca. Uczestnicy zapowiedzieli wrócić ponownie do Łącka i jej sympatycznych mieszkańców.

Wyprawa ta, to już przedostatnia impreza w ramach naszej akcji "Lato z Aikido" organizowanej przy wsparciu Urzędu Miasta w Słupsku i Słupskiej Sekcji Aikido.
W dniu 11.09.2021 roku akcję kończymy festynem sportowym (odbędą się zajęcia na Hali Sztuk Walki i pokazy aikido w wykonaniu najbardziej zaawansowanej młodzieży i jej nauczyciela oraz inne atrakcje, niespodzianki itp).

Przypominamy, że trwają zapisy do naszych grup treningowych. Informacje szczegółowe w zakładce zapisy.